Drukarka termiczna TSP143U ECO EU (USB)


Cena brutto 950 zł

Pierwsza na świecie ekologiczna drukarka POS, łatwe ładowanie papieru, szer. papieru: 58/80mm, szybki druk (max. 150mm/s), ucinacz, interfejs USB, zestaw, oprogramowanie, kolor beżowy

Seria TSP100 firmy Star Micronics to seria niezawodnych drukarek termicznych przeznaczonych do nadruku tekstu i grafiki na ciągłej taśmie papieru termoczułego o szerokości 58mm lub 80mm. Łatwe ładowanie papieru, szybki druk, automatyczny ucinacz predestynuje drukarki z serii TSP100 do zastosowań w zaawansowanych technicznie systemach drukujących dokumenty. Drukarki TSP100 mogą drukować w dwóch kolorach przy użyciu specjalnego papieru. Nowy model TSP100 ECO tworzy wysokiej jakości wydruki 203 dpi z szybkością 150 mm/s. Drukarka oferuje wysoką wydajność oraz unikatową gamę narzędzi i funkcji ekologicznych. Drukarka zapewnia także udział w opłaconym programie wyrównywania emisji CO2 producenta bez dodatkowych kosztów.

Innowacja TSP100 ECO: Zasilanie, papier, opakowanie

Zasilanie
Tryb uśpienia - Sterowana bezpośrednio z komputera PC drukarka TSP100 ECO przechodzi w tryb uśpienia, gdy nie jest wykorzystywana, wracając do trybu gotowości w niecałe 0,5 sekundy, gdy jest potrzebna, zużywając 0,05 W w trybie oczekiwania, gdy komputer pozostaje nieaktywny; jedynie 29,57 W podczas druku, zmniejszając koszty i redukując emisję CO2 generowaną przez zużycie energii.
Brak włącznika - Drukarka TSP100 ECO jest włączana przez podłączenie kabla zasilania, a następnie połączenie drukarki i komputera PC kablem USB. Drukarka odwzorowuje zachowanie komputera, przechodząc w tryb uśpienia podczas okresów nieaktywności z czasem wybudzania jedynie 0,5 sekundy.
Energy Star - Drukarka TSP100 ECO spełnia kryteria zużycia energii programu Energy Star i jest jedną z pierwszych drukarek POS, które otrzymały certyfikat programu.

Papier
Firma Star wyposażyła drukarkę w kilka narzędzi redukujących zużycie papieru, które zmniejszają wpływ drukarki na środowisko. Wydajne zarządzanie papierem umożliwiające sprzedawcom zmniejszenie kosztów i wpływu na środowisko dzięki ograniczeniu zużycia papieru o 70% poprzez funkcje, takie jak:

- domyślny margines górny o szerokości 3 mm (co najmniej o 8 mm mniej zmarnowanego papieru przy każdym rachunku, a produkty konkurencyjne są w stanie osiągnąć granicę 11 mm)
- funkcja druku na żądanie,
- automatyczna redukcja długości rachunku nawet o 50%,
- automatyczna redukcja szerokości rachunku z 80 do 58 mm (bez zmiany oryginalnej konfiguracji oprogramowania klienta. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią redukcję papieru w oprogramowaniu ECO futurePRNT. Można wybrać, czy rachunek powinien zostać pomniejszony w pionie, w poziomie czy też w obu kierunkach — do 72,5% w poziomie i 50% w pionie).

Opakowanie
Firma Star, najbardziej innowacyjny producent drukarek POS, była pierwszą firmą, która umieściła w opakowaniu wszystkie akcesoria instalacyjne, zwiększając wygodę klienta i redukując liczbę potrzebnych opakowań. Obecnie firma Star usuwa z opakowania całość polistyrenu i zastępując go pochodzącym z etycznych źródeł opakowaniem kartonowym. Nawet plastikowa obudowa drukarki została wykonana z podlegającego recyklingowi plastiku bez zawartości halogenu.

Narzędzia do projektowania rachunków futurePRNT:

- Narzędzie do importowania obrazów 
- Narzędzia do przycinania rachunków, zamiany czcionek, tworzenia kuponów marketingowych i przełączników tekstu
- Narzędzia dziennika i kopii
- Funkcja dziennika 
- Narzędzie do automatycznego odwracania tekstu Auto-Text Reversal™ 
- Skróć czas instalacji i obsługi wielu drukarek przy użyciu narzędzia do konfiguracji przed instalacją, które umożliwia zapisanie wszystkich ustawień drukarki, logotypów i kuponów na komputerze. Drukarki z serii TSP100 to jedyne drukarki na świecie, które nie muszą być wyjęte z opakowania przed instalacją w miejscu użytkowania.

4–letnia ograniczona gwarancja obejmującą także głowicę drukującą i ucinacz!

Udostępnij na!

Pozostałe opcje